Home » Kadra
kadra

Magdalena Obajtek owner

Magdalena Obajtek

Magdalena jest doskonałym Pedagogiem z ogromnym zamiłowaniem i pasją. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i nadal się kształci.

Najlepszą rekomendacją dla profesjonalizmu Magdaleny jest jej czwórka dzieci oraz bogate doświadczenie zdobyte w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Ciągle w biegu, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Swoją radością i optymizmem potrafi zarazić nawet tych najbardziej opornych, bo w życiu ważne jest tu i teraz! Sama zaraża się optymizmem i szaleństwem od dzieci i nie szuka na to lekarstwa.

W pracy zawsze zorganizowana i bardzo odpowiedzialna chociaż „postrzelona” i niekonwencjonalna. Uśmiech dzieci wracających z wakacji i imprez zorganizowanych przez Magdalenę jest doskonałą oceną wartości jej poczynań.

W pracę zawsze wkłada całe swoje serce i skrupulatnie planuje swoje kolejne projekty.

Jest osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych a i cuda się zdarzają. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Uwielbia dzieci, a dzieci uwielbiają ją, a to jest najważniejsze kryterium w pracy w tym zawodzie. Wykształcenie: -Liceum Techniczne o profilu społeczno-socjalnym z praktyką w Szkole Podstawowej. -Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Studia Magisterskie.

-Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna. Studia podyplomowe.

-Studium: Psychologia stosowana. Tytuł: Specjalista do spraw personalnych.

-Kurs Metody Paula Dennisona w Warszawie

-Metody Marii Montesori

-Kurs Kierownika Kolonii

-Kurs Profesjonalnego Klauna

-Kurs Animatora

-Kurs Wychowawcy Kolonijnego. Gaudeamus- Kraków.

Joanna Malinowska asystent

Joanna Malinowska

Asia to wulkan energii , miłośniczka zdrowej kuchni oraz sportów. Wychowuje dwójkę cudownych urwisów,a w międzyczasie biega w maratonach. Nieziemsko inteligentna i sprytna. Czego nie wie pyta wujka Google, a resztę się wykombinuje. Posiada dyplom z zarządzania kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak sama mówi nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Kiedy trzeba jest skupiona na porządkowaniu chaosu Magdaleny. Zdaje się być wtedy stoicko spokojna. Ogarnia wszystko co nieogarnięte.

Anita Sołtys Animator

Anita Sołtys

Anita z wykształcenia jest Pedagogiem Specjalnym. Swoją wiedzę i wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Pedagogicznym. Obecnie wychowuje roczną córeczkę i razem z nią wymyśla i weryfikuje swoje pomysły. Uwielbia tworzyć coś z niczego, zaskakując tym samym swoich bliskich. Z zamiłowania karateczka, od czasu do czasu śpiewająca w zespole. Kocha śpiewać, dlatego jej dom od rana do wieczora jest rozśpiewany.

Jakub Zydlewski lorem ipsum

Jakub Zydlewski